Polityka zwrotów

Zwrot produktów

Jeżeli otrzymany produkt z jakiegoś powodu nie przypadł Ci do gustu to zgodnie z obowiązującymi przepisami, masz 14 dni od daty jego otrzymania na poinformowanie mnie o chęci zwrotu. Masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Towar należy odesłać niezwłocznie najpóźniej w ciągu 14 dni od przesłania informacji o chęci odstąpienia od umowy.

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania – każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością na adres:

Vege Miasto
Al. Solidarności 60A
00-240 Warszawa

Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy. jeżeli wpłata była przez PayU to nie jest konieczne podawanie numeru rachunku, ale niezbędny jest numer zamówienia.

W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzę stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością). W przypadku wątpliwości skontaktuję się Państwem telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli nie odnotuję przeciwwskazań na wskazany w zwrocie numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. Zwrot pieniędzy, jeżeli płatność nastąpiła przez system PayU zostanie zwrócona automatycznie w ten sam sposób. Przy płatności dokonywanej przelewem bankowym na mój rachunek zwrot jest dokonywany wyłącznie na rachunek z jakiego była dokonana wpłata za towar.

Koszty zwrotu towaru pokrywa kupujący.
Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażę Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, po otrzymaniu potwierdzenia opłacenia kosztów wysyłki towaru.

Wymiana

Jeżeli chcesz wymienić towar to istnieje taka możliwość, skontaktuj się ze mną telefonicznie, żeby ustalić szczegóły.

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecam odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się ze mną pod numerem telefonu: +48695150306

Po pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera – w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, proszę o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia sposobu odebrania od Ciebie reklamowanego towaru. Prześlij do mnie produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji). Formularz do kontaktowy  znajduje się tutaj.

W ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki poinformuję Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensuję poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy. W przypadku zwrotu pieniędzy, jeżeli płatność nastąpiła przez system PayU zostanie zwrócona automatycznie w ten sam sposób. Przy płatności dokonywanej przelewem bankowym na mój rachunek zwrot zostanie wykonany na rachunek podany w formularzu kontaktowym.
 
Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekaże Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 30 dni roboczych odeślę reklamowany produkt.

Reklamacji nie podlegają: elementy ozdobne (brylanciki, cekiny, nadruki, naszywki itp.), rozdarcia.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: vegemiasto@vegemiasto.pl lub telefonicznie: +48695150306. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.